sunboth scaled

The SUN Festival je Bezhotovostni Akce

Neustále zlepšujeme váš festivalový zážitek, a proto nyní můžete strávit méně času ve frontě na bar a užívat si více hudby na tanečním parketě.
Bezhotovostní systém zajistí rychlý servis, zvýšenou bezpečnost a především zjednodušení platby na barech a prodejních stáncích.

JAK TO FUNGUJE?

Na akci si zakoupíte vstupenku v předprodeji, nebo na místě. Tu zaměníte u vstupu do areálu za Tixify platební kartu, která bude po celou letní sezónu fungovat jako vaše digitální penězenka.
Jako první místo navštívíte náši nabíjecí TOP-UP STATION, kde si na vaši kartu nabijete peníze. Přijímáme hotovost i karty.
Veškeré nápoje, občerstvení a služby poté platíte prostřednictvím této karty.

PROČ BEZHOTOVOSTNĚ?

Rychlejší odbavení na barech zkrátí vaši čekací dobu na jídlo a pití.
Nepřetržitá funkčnost barového systému. Systém nepotřebuje připojení k Internetu a funguje i v offline módu.
Méně potíží s platbou. Nemusíte při každé platbě hledat přesnou částku ve vaši peněžence.
V dnešní době koronavirové krize chceme předejít možnému přenosu nákazy a preferujeme bezhotovostní systém. Proto i naše TOP-UP STATION přijímá karty.

BUDE MĚ TO NĚCO STÁT?

Tixify platební karta je zálohovaná částkou 50 CZK a umožní vám využítí na všechny letní eventy pod hlavičkou The Sun. Bez této kárty nebude návštěvníkům umožněn vstup do areálu.
Tixify platební karta s RFID čipem nám zároveň umožňuje sledovat aktuální počet návštěvníků v areálu. Můžeme tak lehce dodržovat vládní nařízení ohledně maximální kapacity.
Tixify platební kartu si můžete ponechat celé léto i na příští akci včetně všech vašich nabitých financí. V opačném případě vám budou veškeré finance refundovány v našem TOP-UP STATION a záloha za kartu navrácena po opuštění areálu.

KOLIK BYCH SI MĚL NA KARTU NABÍT PENĚZ?

Doporučujeme vám pro první nabití zvolit částku alespoň 500 CZK. To vám zaručí méně zdržování s opětovným nabíjením a více času strávaného na parketě.
Na kartu je možné nabít částku v minimální hodnotě 100 CZK.
Další možné částky k nabití jsou vždy možné pouze v násobcích 50 CZK. Například 150, 200, 250, 300 atd.

JAK ZJISTÍM ZŮSTATEK MOJÍ KARTY?

Můžete požádat kteréhokoli prodejce nebo doplňujícího pracovníka, aby naskenoval kartu a zjistil, kolik kreditu vám zbývá.

ZTRATIL JSEM KARTU (NEBO ZNIČIL) CO MÁM DĚLAT?

V případě zničení karty vám nebude při check-outu navrácena záloha 50 CZK. Za 50 CZK bude vystavena karta nová.

CO SE STANE, KDYŽ NEUTRATÍM VŠECHNY PENÍZE? JE MOŽNÉ JE ZÍSKAT ZPĚT?

Samozřejmě to možné je.

Tixify platební karta slouží jako vaše “digitální peněženka” po celé léto.

Peníze, které vám zbydou na kartě je možné utratit na příští akci.

Refundace vašich pěněz je možná v naší TOP-UP STATION. Zbývající částka na kartě vám bude vrácena ve všech případech pouze v hotovosti.